Jan Zieliński i Hugo Nys odpadli w ćwierćfinale turnieju deblowego w Halle

Jan Zieliński i Hugo Nys odpadli w ćwierćfinale turnieju deblowego w HallePAP
Rozstawieni z numerem czwartym Jan Zieliński i Hugo Nys przegrali z Niemcami Yannickiem Hanfmannem i Dominikiem Koepferem 6:7(4); 6:3; 8-10 w ćwierćfinale debla rozgrywanego na kortach trawiastych tenisowego turnieju ATP w Halle. Mecz trwał godzinę i 31 minut.

Polak i Monakijczyk przegrali pierwszego seta po tie-breaku. W drugiej partii dwukrotnie przełamali rywali i wygrali 6:3. W super tie-breaku ulegli 8-10, mimo że odrobili stratę, bo ze stanu 3-8 doszli do wyniku 7-8 i dwóch serwisów.

Jan Zieliński bardzo przeżył tę porażkę i po ostatniej piłce rzucił rakietą daleko przed siebie.

W grze podwójnej w Halle pozostają jeszcze Hubert Hurkacz i Włoch Yannick Sinner, którzy w czwartek w ćwierćfinale zmierzą się z Francuzami Sadio Doumbią i Fabienem Reboulem.