Mecz Hurkacza nie zostanie dziś dokończony. Deszcz przeszkadza organizatorom French OpenAFP
Z powodu deszczu Hubert Hurkacz nie dokończy w środę meczu z amerykańskim tenisistą Brandonem Nakashimą w 2. rundzie wielkoszlemowego French Open w Paryżu. Organizatorzy zdecydowali o odwołaniu wszystkich spotkań na odkrytych kortach.

Mecz rozpoczął się o godzinie 11., ale po kilkudziesięciu minutach został przerwany w pierwszym secie, przy stanie 6:5 dla Nakashimy. Jak na razie obaj tenisiści wygrywali gemy przy swoim podaniu.

Na razie nie jest znany plan gier na czwartek.

Z Polaków w środę wystąpi jeszcze Iga Świątek, którą czeka mecz z Japonką Naomi Osaką. One zmierzą się na zadaszonym korcie centralnym.