Hubert Hurkacz ma wrócić na kort w Paryżu w czwartek o 11:00

French Open - Hurkacz na kort ma wrócić w czwartek o 11
French Open - Hurkacz na kort ma wrócić w czwartek o 11PAP
Przerwany z powodu deszczu mecz Huberta Hurkacza z amerykańskim tenisistą Brandonem Nakashimą w 2. rundzie wielkoszlemowego French Open ma zostać dokończony w czwartek o godz. 11:00. Prognoza pogody w Paryżu nadal jednak przewiduje opady, dlatego od rana będziemy sprawdzać komunikaty.

Mecz Polaka rozpoczął się w środę o godzinie 11:00, ale po kilkudziesięciu minutach został przerwany w pierwszym secie, przy stanie 6:5 dla Nakashimy. Do chwili przerwania gry obaj tenisiści wygrywali gemy przy swoim podaniu.

Po kilkakrotnym przesuwaniu godziny powrotu do gry na odkrytych kortach, tuż po godzinie 17 zapadła decyzja o odwołaniu wszystkich środowych spotkań poza tymi zaplanowanymi pod rozsuwanym zadaszeniem.

O pogodę w czwartek nie będą się musieli martwić m.in. lider światowego rankingu Serb Novak Djoković, Białorusinka Aryna Sabalenka (2. WTA), czy reprezentantka Kazachstanu Jelena Rybakina (4. WTA). Ich spotkania zaplanowano na zadaszonych obiektach.