Zwycięstwo Brighton & Hove Albion u siebie niweczy nadzieje na udany powrót Luton Town

Zwycięstwo Brighton u siebie niweczy nadzieje na udany powrót Luton
Zwycięstwo Brighton u siebie niweczy nadzieje na udany powrót LutonAFP
Brighton & Hove Albion zepsuło wszelkie nadzieje na udany początek powrotu Luton Town do najwyższej klasy rozgrywkowej, wygrywając 4:1 u siebie z The Hatters w sobotnim starciu Premier League.

Luton po raz pierwszy od 31 lat wystąpiło w najwyższej klasie rozgrywkowej i spędziło większość meczu na swojej połowie, wyraźnie męcząc się pod koniec i będąc karanym przez gospodarzy.

Solly March strzelił gola, aby zapewnić prowadzenie 1:0 na półmetku, zanim nowy zawodnik Joao Pedro wykorzystał rzut karny w drugiej połowie i podwoił przewagę gospodarzy.

Carlton Morris zdobył bramkę kontaktową dla Luton, również z rzutu karnego, a późniejsze trafienia rezerwowych Simona Adingry i Evana Fergusona odzwierciedlały dominację gospodarzy.