San Antonio Spurs rozbici przez Los Angeles Clippers. Jeremy Sochan bez punktów

Wembanyama i Sochan nie mieli powodów do radości w starciu z Clippers
Wembanyama i Sochan nie mieli powodów do radości w starciu z ClippersAFP
San Antonio Spurs zostali rozbici na wyjeździe przez Los Angeles Clippers 123:83. Jeremy Sochan nie zdobył w tym meczu ani jednego punktu. Zawiedli też jego koledzy z drużyny.

San Antonio Spurs przystępowało do tego starcia po zwycięstwie nad Houston Rockets i porażce z Dallas Mavericks

Już pierwsza karta pokazała, że w starciu z Los Angeles Clippers czekać ich będzie trudne zadanie. Goście wyszli na prowadzenie 3:0, ale od tego momentu dominowali już gospodarze. Po kilku minutach odskoczyli już na 20:7. Końcówka pierwszej kwarty należała jednak do Spurs, którzy zbliżyli się do stanu 23:17.

Druga i trzecia odsłona to już dominacja gospodarzy, którzy najpierw wygrali 33:20, a następnie 37:23, co dawało im prowadzenie 93:60 przed ostatnią częścią gry i jasne było, że Spurs nie zdołają już powalczyć w tym meczu. Ostatnia kwarta również została wygrana przez gospodarzy, którzy ostatecznie wygrali 123:83.

Najwięcej punktów w meczu zdobył Kawhi Leonard (21 pkt, 3 zbiórki, 4 asysty). Po stronie Spurs najlepszy wynik osiągnął Davin Vassell, który uzyskał 14 oczek. Victor Wembanyama miał 11 punktów, 5 zbiórek i 2 asysty. Jeremy Sochan grał ponad 22 minuty, ale nie zdobył w tym czasie żadnego punktów, zanotował 4 zbiórki i 3 asysty.